• چهارشنبه, July 24, 2019
کسب درآمد از دیاکو وب و به دست آوردن یک درآمد رو به رشد همیشگی در بازار فناوری در کنار ما
وقت آن رسیده که به بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی و بدون نیاز به وقت گذاشتن برای پشتیبانی و هزینه های سنگین خرید سرور و تهیه لایسنس های مختلف از بازار چند میلیاردی فناوری کسب در آمد کنید. شما می توانید از طریق سیستم همکاری در فروش دیاکو وب برای خود درآمد از 50 هزار تومان الی نامحدود کسب کنید.
دلیل اینکه این سیستم به شما سود مناسبی می رساند و محصولات پر طرفداری هستند چیست؟
دلیل اصلی این هست که هر کسی که سایت دارد حتما نیاز به هاست دارد و یا سرور مجازی و یا سرور اختصاصی و یا لایسنس و یا هم زمان نیاز به همه این محصولات, و زمانی که یک کاربر یک محصول را خرید کنید تا زمانی که از کیفیت راضی باشد به هیچ عنوان کنسل نمی کند.
شما با ورود به ناحیه کاربری رفتن به قسمت همکاری در فروش و فعال کردن آن یک لینک دریافت می کنید و آن لینک می شود لینک مخصوص شما در همکاری در فروش و هر فردی از طریق آن لینک به سایت ما مراجعه کنید در مرورگر کاربر یک کوکی ست می شود  و سیستم تا 90 روز اگر آن کاربر از وب سایت ما خریدی انجام دهد، پورسانت همکاری در فروش را به شما اعلام می کند و شما می توانید میزان بازدید های انجام شد , میزان خرید ها و ثبت نام ها , میزان پورسایت دریافتی را مشاهده کنید.
پورسانت همكارى در فروش براى كاربرانى قابل استفاده در خريد سرويس ها و تمديد مى باشد و در صورتى كه مبلغ همكارى بيش از نياز سرويس ها باشد به حساب كاربر قابل برداشت مى باشد در صورتى كه سرويس فعالى وجود نداشته باشد و صرفا همكارى در فروش جزئى باشد به دليل مسائل امنيتى و ضد تقلب واحد حسابدارى مى تواند برسى و به كاربر براى نوع استفاده از پورسانت اعلام كند.
 

پورسانت ها چگونه و از چه قیمتی شروع می شوند؟

برای اینکه شما در سود تمام شده محصولات کاملا شریک باشید و همه محصولات کم سود و پر سود با هم برابر نباشند یک سری از محصولات به صورت درصدی و یک سری به صورت میزان ثابت ریالی هستند و تا زمانی که آن کاربر سرویس تمدید کنید و یا خرید جدید کنید سود به شما تعلق می گیرد.

برای سرور های مجازی از 15% به صورت ثابت و ماهیانه هر سرویس به فروش رسیده و یا به درخواست شما می توان مبلغ پورسانت های شما به % بالاتر یک بار پرداخت با حداکثر 50% تغییر داد
.
 
برای سرور اختصاصی کارمزد همکاری در فروش 5% و یا 100 هزار تومان پورسانت مستقیم 1 بار پرداخت می باشد.
 
پورسانت همکاری در فروش محصولات هاست اشتراکی از 15 درصد ثابت ماهیانه تا 50% فروش یک بار پرداخت در خرید ماهیانه می باشد.

و همین طور دیگر سرویس ها بالاترین سود در نظر گرفته شده است و به زودی تعداد زیادی محصولات جدید اضافه خواهند شد.
 
به دلیل شرایط ارزی و افت و خیز های شدید ارزی در مواقع مورد نیاز شرکت % پورسانت را کاهش و یا افزایش خواهد داد.


از نمونه بنر های زیر می توانید استفاده کنید.