آپدیت امنیتی و مشکل ریموت دسکتاپ ویندوز 2012 و 2016

  • Thursday, 10th May, 2018
  • 22:27pm
با سلام

متاسفانه سرور های نسخه 2012 و 2016 همه دچار مشکل امنیتی هستند و نیاز هست کاربر حتما سیستم عامل خود را آپدیت کند و به آخرین بروزرسانی های این تا ماه می 2018 اقدام کند.

در صورتی که ویندوز شما در زمان لوگین به ویندوز با ارور مشابه در عکس رو به رو شده است می توانید از 2 راه حل استفاده کنید.
راه حل اول : آپدیت کامل ویندوز که حداقل 4-5 مرتبه ویندوز ریستارت می شود و مجدد چک کنید قسمت آپدیت را مجدد اپدیت های وجود دارد بعد از چند مرتبه ریستارت شدن سیستم عامل اپدیت شده است.

راه حل دوم : می توانید با مراجعه به کنترل پنل و انجام مراحل زیر مشکل را حل کنید:

 Control Panel -> System
Click on “Allow remote access to your computer”
Click on the “Remote” tab
و این گزینه اگر تک دارد تیک چک را بردارید
“Allow connections only from computers running Remote Desktop with Network Level Authentication”

مطابق عکس زیر:


اگر شما هم اکنون امکان لوگین کردن به سرور ندارید و به اروری که در عکس اول نشان داده شده دارید از طریق زیر می توانید وارد سرور خود شوید:

ورود به ناحیه کاربری و در صفحه اصلی ناحیه کاربری روی گزینه سرویس ها کلیک کنید.
و در صفحه بعد روز گزینه فعال سرور مورد نظر که مشکل دارد کلیک کنید.
بعد از ورود به صفحه آخر شما کنترل پنل مدیریت سرور را خواهید دید که از طریق آن می توانید هر کاری با سرور انجام دهید ولی فعلا تنها گزینه مورد نیاز ما VNC می باشد و با کلیک کردن روی آن در تب باز شده تنها گزینه Launch HTML 5 VNC Client  خواهید دید که زمانی که روی آن کلیک کنید شما مانیتور سرور را خواهید دید و با وارد شدن به سرور می توانید مراحل بالا جهت رفع مشکل پیش آمده را انجام دهید.

در صورتی که هر مشکلی در انجام مراحل بالا داشتید می توانید با پشتیبانی با ارسال تیکت و ذکر پسورد ورود سرور درخواست انجام مراحل بالا و رفع مشکل را داشته باشید.


موفق باشید
پشتیبانی دیاکو وب

« برگشت