بدیهی هست که اقدام به خرید سرویس از طرف ما به پذیرش قوانین و نکات زیر همراه هست پس لطفا ابتدا چند قانون ابتدائی مطالعه فرمایید.


قوانین خدمات میزبانی وب:


سیستم عامل ها: kerio-Mikrotik 6.x-Windows 2003-2008-2012-Linux
اطلاعات تکمیلی:
1.امور نرم افزاری به صورت کامل بر عهده کاربر می باشد. سرور به صورت Unmanaged تحویل داده خوهد شد و در صورت درخواست کمک جهت همکاری تا جایی ممکن نصب و آموزش ارائه می شود.(یک سری نرم افزار پر کاربرد منیج شده فقط)
1-2-در صورت درخواست کاربر برای سرور های ویندوز 2008 به صورت فایروال مدیریت شده که تا 95% احتمال مشکلات را کاهش خواهد داد.
3.سرور های ویندوز 2008 و 2003 بدون آپدیت تحویل داده می شود و تعداد زیادی از پورت های غیر ضروری بسته شده اند,در صورت درخواست کاربر پورت ها باز و در صورت دریافت هر گونه اخطار از طرف دیتاسنتر سرویس مسدود خواهد شد و تصمیم گیری بر ادامه ارائه خدمات برای دیاکو وب محفوظ می باشد.
3-2-انجام هر گونه حملات که خلاف قوانین باشد سرویس مسدود و در صورت ذکر تعهد سرویس بر روی آی پی جدید فعال خواهد شد و در صورت تکرار به طور کامل حذف خواهد شد و به هیچ عنوان برگشت هزینه داده نخواهد شد.

4- کاربر به هیچ عنوان نباید در تنظیمات شبکه تغییری ایجاد کند.
5- پشتیبان گیری از کلیه اطلاعات سرور مجازی و اختصاصی بر عهده کاربر می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری که باعث از بین رفتن کل کامل اطلاعات در سرور شود مسئولیتی  بر عهده ما نمی باشد.
5-1- در صورت درخواست کاربران سرور مجازی بک آپ گیری از سرور مجازی بر روی یک سرور دیگر با هزینه اعلامی از سمت شرکت انجام می شود و هر 7 روز یک مرتبه انجام می شود.

6- در صورت بروز هر گونه مشکل ابتدا باید با پشتیبانی در میان بگذارید و پاسخ مشکلات و سوالات خود بگیرید و در صورتی که پاسخ مناسب وضعیت دریافت نگردید مجاز هستید هر جای شکایت کنید.در غیر این صورت و مشاهده پست زده شده که به اعتبار شرکت لطمه وارد کند,سرویس مسدود و در صورت نیاز از کاربر شکایت به عمل می آید.
8- دیاکو وب هر زمان می تواند اقدام به تغییر قیمت سرویس ارائه شده اعمال نماید و این قانون فقط در زمان تمدید توسط کاربر قابل انجام می باشد.و کاربر می تواند را رعایت قوانین در صورت تمایل سرویس خود تمدید و یا لغو کند.
9-بازگشت وجه در شرایطی قابل انجام است که سرویس دهی ما دچار نقص قنی باشد و به طور کامل امکان ارائه سرور و روشن و تحویل دادن به مشتری امکان پذیر نباشد در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی امکان کنسل کردن و برگشت هزینه نمی باشد.
10-سرویس گیرنده موظف هست تیکت های خود کاملا به صورت فارسی اعلام و اطلاعات کامل و دسترسی لازم برای پشتیبان در تیکت های خود اعلام کند.
11-استفاده از سرور های مجازی دیاکو وب بدون هماهنگی قبلی برای گیم سرور ممنوع می باشد در صورت مشاهده گیم سرور سرویس لغو و مبلغ بازگشت نخواهد شد.
11-1- استفاده از سرور های ایران برای گیم سرور به طول کامل ممنوع هست در صورت فعال سازی سرور در هر کدام از دیتاسنتر ها سرویس کنسل و مبلغ سرویس بازگشت داده نخواهد شد.
11-2- سرویس گیمینگ فقط قابل ارائه از دیتاسنتر پارس آنلاین و شبکه اینترانت داخلی کشور در صورت وجود فضا مهیا هست .
12- ارائه IP اضافه بر روی کلیه سرور های مجازی ارائه شده فقط برای قراردادهای حداقل 3 ماهه می باشد و امکان فعال کردن IP های اضافه برای سرور مجازی ماهیانه نمی باشد.
13- کلیه سرور های مجازی در صورت عدم پرداخت فاکتور بعد از 48 ساعت توسط سیستم به صورت خودکار کاملا حذف خواهد شد و شرکت هیچ مسئولیتی بابت نگهداری سرور های که فاکتور آنها پرداخت نشده است ندارد.
14- مدیریت اولیه و رایگان سرور سرور در جهت نصب و مدیریت اولیه کنترل پنل ها فقط یک مرتبه قابل انجام هست برای هر سرور و هزینه لایسنس کنترل پنل بر عهده کاربر می باشد و دسترسی به روت سرور به کاربر تا پایان انجام کار و آوردن یک سایت ارائه نمی شود و در صورت درخواست دسترسی به روت سرور در صورت بروز هر گونه مشکل و یا نیاز به هر تغییر دیگر شامل هزینه می شود و در ادامه انجام منیج رایگان محسوب نخواهد شد.
15-خرید کلیه سرور های مجازی KVM تحویل خودکار می باشند و در مدت زمان 1 دقیقه فعال و اطلاعات ایمیل می شود این تحویل خودکار شامل سرور های ESXI نبوده و بین 1 الی 24 ساعت زمان کاری برای تحویل سرور ها لازم می باشدو نیز امکان نصب سیستم عامل و ریست و خاموش و روشن توسط کاربر فعلا نمی باشد و در صورت نیاز به نصب مجدد سیستم عامل بعد از تحویل شامل هزینه نصب می باشد ,لذا در زمان سفارش به این نکته توجه داشته باشید.
16-قوانین تحریمی و قانون های لایسنس ها که شامل تحریم های کشور و تحریم دامنه ir و سایت های ایرانی می شوند و موجب بلاک شدن IP می شود از حوضه مسئولیت دیاکو وب خارج می باشد و کاربر باید قبل از نصب هر سیستم عامل و یا لایسنس از قوانین تحریم اطمینان عدم بروز مشکل را برسی کند.
17- به دلیل شرایط بحرانی ارزی کشور فاکتور های که به ریال هستند و سرویس های ریالی شرکت مجاز می باشد در زمان تمدید قرار داد ها بر اساس قیمت های روز آپدیت کند و در صورتی که فاکتور برای کاربر ایجاد شده با قیمت قبلی باشد و کاربر اقدام به پرداخت نکرده باشد شرکت مجاز میباشد بر اساس قیمت های جدید فاکتور ریالی افزایش دهد به دلیل اینکه ریال پرداختی شما روزانه تبدیل به ارز می شود و در زمان پرداخت شما و ایجاد فاکتور 8 روز زمان وجود دارد که در این بازه در صورت افزایش قیمت ارز امکان پذیر نیست شرکت با تحمیل ضرر سرویس را تمدید کند و مجاز به تغییر فاکتور ایجاد شده می باشد.
*قوانین سرویس دهی و اجرایی دیاکو وب متعلق به شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا بر اساس شرایط جدید امکان تغییر و به روز رسانی می شود و کاربر موظف می باشد , حداقل 1 بار در ماه قوانین را مطالعه نماید که در صورت تغییرات آگاه باشد زیرا در صورت تکرار و اضافه شدن بندی در قوانین تمامی کاربران قدیم و جدید ملزم به رعایت آن می باشند.

قوانین هویتی:
1-تمام کاربران ملزم به وارد کردن اطلاعات واقعی شامل مشخصات فردی و آدرس و شماره تماس خود هستند.
1-2- کاربرانی که اطلاعات جعلی وارد می کنند در ناحیه کاربری شرکت می تواند در صورت صلاح دید سرویس های فرد را مسدود کند و تا زمانی که مدارک هویتی درخواستی کاربر به تایید شرکت نرسد امکان بازگشایی سرویس ها نمی باشد و در صورت امنتاء کاربر از ارائه مدارک معتبر هویتی و سکونتی خود پنل کاربری متخلف مسدود خواهد شد.
2-کاربران که برای سرویس تست  از اطلاعات جعلی و غیر واقعی استفاده کنند بدون هیچ اخطاری حذف می شوند.


سرور های اختصاصی
1-ما نه نماینده دیتاسنتر هستیم و نه صاحب رک و فقط واسطه خرید برای داشتن خرید ایمن از دیتاسنتر ها هستیم.
1-2-گاهی دیتاسنتر ها بی دلیل قوانین جدید وضع می کنند و سرویس دهی به یک اکانت که تعداد و یا در مورد شرکت های که تعداد زیادی سرور دارند که تحریم یا هر چیزی می تواند باشد و گاهی کاملا نامعلوم هستند این مشکلات از این قبل مسئولیتی نداریم با این حال به همیشه مدارک معتبر شرکت هندی و یا شخصی از دبی استفاده می کنیم ولی با این حال برای دیتاسنتر ساده هست که ببنید که کل سرور ها از کدام کشور کنترل می شود و گاهی روی این موضوع تصمیم گیری می کند.
2-سرویس ها مستقیم بعد از واریز شما از دیتاسنتر خریداری می شود و تحویل دیتاسنتر بین 1 ساعت تا N زمان می برد.
3-ما کیفیت سرویس های ارائه شده از هر نظر تضمین نمی کنیم ما واسته خرید هستیم برای شما خرید های ایمن خواهیم کرد و اگر روزی برای شبکه و هارد و… مشکلی پیش آمد تمام تلاش و سعی در کمک و پی گیری خواهیم کرد برای رفع سریع مشکل اما به خاطر داشته باشید که مسئول مشکلات این چنین نیستیم و تمام شرکت ها به همین روال هست شما سرور اختصاصی تهیه می کنید از واسطه خرید نه نماینده و یا کلوکیشن …
4-بعد از پرداخت وجه از طرف شما ما بعد از مدت 5 دقیقه سرور مورد نظر خریداری می کنم با چندین سرور %
 
قوانین مرتبط با خدمات ارزی :

1- خرید توکن WEX و USDT قیمت نهایی می باشد و بعد از واریز شما توکن به همان قیمت به شما تعلق خواهد گرفت.
2-این امکان وجود دارد که توکن WEX و یا USDT خریداری شده توسط بخش تجارت الکترونیک دیاکو وب تبدیل به کوین گردد و کاربر به جای دلار معادل کوین دریافت کند.
3-تغییرات قیمت کوین در حالت افزایش و یا کاهش قیمت آن ارز نسبت به زمان ارسال درخواست کاربر برای خرید و خارج توان کنترل ما می باشد و بلافاصله بعد از مشاهده درخواست در سایت با هر قیمتی که در لحظه باید بلافاصله خرید می شود و از کاربر درخواست ارائه فوری ولت برای میزان خریداری شده داریم. و نیز کلیه خرید کوین ها از طرف سایت های اکسچنج دارای 0.25% فی خرید و فروش می باشد که از خرید آن کوین کسر می گردد.
4-دیاکو وب هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آدرس ولت صحیح و یا غلت بودن و یا هر مشکل دیگر در شبکه بلاکچین ندارد و فقط درخواست ارسال کوین به ولت مورد نظر به اکسچنج داده می شود و آن خرید تمام شده می باشد.
4-2 -شرکت دیاکو وب هیچ گونه مسئولیتی در مورد زمان انتظار ارسال کوین توسط شبکه و یا تایید سایت های اکسچنج برای خروج کوین را ندارد و زمان انتظار ارسال کوین طبق قوانین اکسچنج ها 1 ساعت الی 7 روز کاری می باشد.

5-در حال حاضر روزانه 2000 هزار دلار روزانه امکان خرید WEX کد و یا USDT و یا معادل آن کوین می باشد لذا در صورتی که هم زمان چندین سفارش دریافت شود و چند واریز هم زمان انجام شود اولویت خرید با کاربری می باشد که مستندات واریز وجه در سایت سریعتر درج کرده باشد که ما در صورتی که مشاهده کنیم محدودیت روزانه به اتمام رسیده است بلافاصله سفارش مسدود کنیم.

6-امکان واریز وجه به صورت آنلاین از درگاه پرداخت نمی شود به دلیل اینکه شامل 9% مالیات خواهد شد هر تراکنش به همین دلیل بعد از ایجاد فاکتور گزینه مشاهده اطلاعات حساب را زده و به شماره حساب اعلام شده مبلغ واریز شود و به صورت کارت به کارت فقط انجام می شود تراکنش های ساتنا و شبا به دلیل پردازش دیرتر تا زمانی که به حساب ما وارد نشود هیچ خریدی صورت نخواهد گرفت.
احراز هویت فقط برای خدمات ارزی:
7-احراز هویت کلیه کاربرانی که تمایل به استفاده از خدمات ارز های دیجیتال در دیاکو وب می باشد باید در ابتدا در ناحیه کاربری دیاکو وب با اطلاعات کامل و واقعی ثبت نام نمونده و بعد گزینه ارسال تیکت پشتیبانی را به بخش فروش می زنید و مدارک احراز هویت کامل خود را انجام داده به این صورت که کارت ملی به همراه کارت عابر بانک که پرداخت ها از طریق آن انجام می شوند( پوشاندن CCV2 کارت اجباری می باشد) روی یک کاغذ که روی آن نوشته شده است برای تایید هویت دیاکو وب خدمات تجارت الکترونیک چسبانده و این برگه را در جلو خودتان بگیرید و یک عکس با کیفت مناسب که نوشته های کارت ملی و عابر خوانا باشد گرفته و نیز عکس و یا اسکن با کیفیت کارت ملی به صورت جدگانه تهیه و این مدارک برای بخش پشتیبانی در ناحیه کاربری که قبلا ثبت نام نمونه است ارسال کنید. تایید هویت در کمتر از 3 ساعت کاری انجام و بلافاصله می توانید سفارش را ثبت و یا سفارش شما انجام خواهد شد.
8-در صورت پرداخت وجه فاکتور با کارت دیگر که با کارت وریفای شده مطابقت نداشته باشد سفارش لغو و مبلغ فقط به همان کارت که واریز کرده با کسر 10 هزار تومان جریمه تقلب برگشت خواهد خورد.
9-بعد از انجام خرید کوین و یا خرید ارز به پایه دلار امکان لغو سفارش وجود ندارد.
10-کلیه کاربران می توانید برای اینکه به سرعت با ما در ارتباط باشند می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده داخل سایت اقدام و یا از طریق تلگرام https://t.me/diakoweb_com1 در ارتباط باشند.


Wednesday, August 28, 2013« برگشت